Administrator systemów IT (k/m) (Bubsheim, Niemcy)

Twoje obowiązki:

  • Odpowiedzialność za sieciowe systemy informatyczne oraz konfigurację, obsługę, monitorowanie i konserwację oprogramowania systemowego i użytkowego.
  • Utrzymanie i administrowanie istniejącymi komponentami sieci (Cisco/Juniper) oraz rozbudowa (instalacja i konserwacja) nowych komponentów sieci.
  • Rozwój istniejących systemów i odpowiedzialność za wdrażanie nowych / zoptymalizowanych infrastruktur.
  • Kontrola nad procesem zarządzania zmianą przy wdrażaniu systemów informatycznych.
  • Wykonywanie zadań związanych z zarządzaniem awariami, wydajnością i bezpieczeństwem.
  • Prowadzenie procesu zabezpieczenia danych oraz procesu kopii bezpieczeństwa.
  • Zarządzanie architekturą klient/serwer dla rozwiązań OPC.
  • Realizowanie zadań organizacyjnych i doradczych .

Twoje kompentencje:

  • Minimum wykształcenie średnie w kierunku technik informatyk lub posiadane porównywalne kwalifikacje,
  • Preferowane wykształcenie wyższe w kierunku informatyka o specjalizacji w zakresie administracji systemów IT oraz sieci.
  • Mile widziane: doświadczenie w zakresie sieci informatycznych, znajomość budowy przemysłowych sieci komunikacyjnych, umiejętność konfigurowania urządzeń i/ lub chęć poszerzenia wiedzy w tym zakresie.
  • Zorientowanie na potrzeby klienta i profesjonalną obsługę.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz duże zaangażowanie.
Zwei männliche Mitarbeiter von Häring an einem Schreibtisch, einer steht und der andere sitzt , sie unterhalten sich

BRZMI INTERESUJĄCO?

Haering Polska Sp. z o.o.
ul. Antona Haeringa 14
97-300 Piotrków Trybunalski
Polska
Telefon +48 44 648 89 00
​​​​​​​kariera(at)anton-haering.pl​​​​​​​

Seite 1

Data urodzenia

Max. wielkość pliku

Rozmiary plików: w sumie maks. 10 MB na jedną aplikację
Dozwolone rozszerzenia plików: .pdf, .jpeg

Zgodnie z oświadczeniem o ochronie danych osobowych wszystkie informacje są przetwarzane wyłącznie w celu opracowania odpowiedzi na Państwa zapytanie.

Podziel się stroną