Programista PLC

Państwa zadania:

  • Odpowiedzialność za tworzenie programów sterujących
  • Programowanie, uruchamianie i konserwacja systemów automatyki przemysłowej
  • Przeprowadzanie testów bezpieczeństwa, diagnoza usterek i opracowywanie schematów połączeń za pomocą Eplan Electric P8

Państwa kwalifikacje:

  • Minimum średnie wykształcenie zawodowe w kierunku elektrotechnik/automatyk
  • Doświadczenie zawodowe w programowaniu sterowników Siemens S7 (z Simatic Manager, jak i z portalem TIA)
  • Wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki
  • W idealnym przypadku posiadanie doświadczenia z Eplan Electric P8
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dyspozycyjność.

BRZMI INTERESUJĄCO?

Haering Polska Sp. z o.o.
ul. Antona Haeringa 14
97-300 Piotrków Trybunalski
Polska
Telefon +48 44 648 89 00
​​​​​​​kariera(at)anton-haering.pl​​​​​​​​​​​​​​

Seite 1

Data urodzenia

Max. wielkość pliku

Rozmiary plików: w sumie maks. 10 MB na jedną aplikację
Dozwolone rozszerzenia plików: .pdf, .jpeg

Zgodnie z oświadczeniem o ochronie danych osobowych wszystkie informacje są przetwarzane wyłącznie w celu opracowania odpowiedzi na Państwa zapytanie.

Podziel się stroną