KSZTAŁCENIE W ZAWODZIE TECHNIK HANDLOWIEC

Zawód dedykowany osobom wszechstronnym i obdarzonym talentem organizacyjnym.

Jako kupiec przemysłowy będziesz odznaczał się bardzo ważna cechą: wszechstronnością, co będzie dla ciebie oznaczać, iż każdy dzień w firmie Haering będzie wyglądać inaczej. Od samego początku będziesz pracował w dziale administracji i poznasz tu różne sektory firmy- działy zakupów, planowania produkcji i sprzedaży, księgowości, personalny, wysyłki oraz zarządzania projektami. Wraz z każdym rokiem kształcenia i w zależności od wydziału, twoje zadania będą coraz bardziej ambitne, a zakres bowiązków będzie wzrastał. Współpraca z kolegami z całego świata stanie się twoją codziennością w pracy zawodowej. Kończąc trzyletnią naukę posiądziesz szerokie spektrum wiedzy, dzięki której możesz od razu rozpocząć pracę w zawodzie.

Co oprócz tego jeszcze zyskasz, będąc uczniem szkoły Haering?

Gwarantujemy ci umowę o pracę już od pierwszego dnia nauki, stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie przez cały okres kształcenia oraz możliwość odbycia praktyk w Niemczech lub w Chinach. Jako przyszły handlowiec będziesz poznawał języki obce, abyś mógł swobodnie porozumiewać się ze swoimi kolegami (koleżankami) z innych krajów.

Przez pierwsze dwa lata nauki będziesz kształcił się w dwóch kwalifikacjach, które po zaliczeniu egzaminów państwowych dadzą ci tytuł technika handlowca.

  • AU.20. Prowadzenie sprzedaży
  • AU.25. Prowadzenie działalności handlowej

System nauki na kierunku Technik Handlowiec oparty jest na dualnym niemieckim systemie kształcenia zawodowego, który łączy dwa dni zajęć teoretycznych w szkole z trzema dniami zajęć praktycznych w zakładzie pracy.

Twoje perspektywy kariery w firmie Haering

Kończąc kształcenie w Akademii dołączysz do zespołu wykwalifikowanych pracowników działu administracji. Dalsze kroki po szczeblach kariery zależą całkowicie od ciebie – z twoim zaangażowaniem i zapałem do osiągnięcia wymarzonego celu, możesz u nas zd...

Twoje zadania to:

  • Poznawanie szeregu procesów handlowych
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów z klientami
  • Poznawanie planowania i kontroli kosztów
  • Nabywanie umiejętności zarządzania personelem, klientami i dostawcami

Wymagania:

  • Ukończenie minimum zasadniczej szkoły zawodowej lub szkoły średniej
  • Obsługa programów komputerowych Word, Excel i PowerPoint
  • Podstawy matematyki, przedsiębiorczości i zarządzania

Informacje kluczowe dot. kształcenia

Data rozpoczęcia kształcenia
Wrzesień/Październik

Partner Akademii Haeringa w kształceniu zawodowym
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii
Województwa Łódzkiego w Łodzi

Czas trwania kształcenia
3 Lata

Standorte der Berufsschule in Polen, graues bild mit blauen Punkten "Warszawa", "Lódz" und "Piotrków"

BRZMI INTERESUJĄCO?

Haering Polska Sp. z o.o.
ul. Antona Haeringa 14
97-300 Piotrków Trybunalski
Polska
Telefon +48 44 648 89 00
akademia(at)anton-haering.pl

Osobiście, Szybko, Bezpośrednio
Jeśli masz pytania, od teraz możesz je zadać przez Facebook Messenger @szkolahaeringa
lub WhatsApp 44 648 81 16.

Seite 1

Data urodzenia

Max. wielkość pliku

Rozmiary plików: w sumie maks. 10 MB na jedną aplikację
Dozwolone rozszerzenia plików: .pdf, .jpeg

Zgodnie z oświadczeniem o ochronie danych osobowych wszystkie informacje są przetwarzane wyłącznie w celu opracowania odpowiedzi na Państwa zapytanie.

Podziel się stroną